Т - труба циліндрична розтрубна зі інтегрованимущільнюючим кільцем. Першагрупа цифрвказує діаметр умовного проходу в см., друга - корисну довжину в дм., третя - групу несучої здатності труби.
Область застосування
Використовуються для прокладання підземних трубопроводів, що транспортують самопливом побутові рідини, атмосферні стічні води, підземні води та виробничі рідини не
агресивні до бетону, для водопропусків під дорогами, а також в якості футлярів під дорогами.
|
Марка |
|
Товщина стінки, мм |
Довжина корисна |
Довжина повна |
Діаметр наружний, мм |
|
|
Т 30.24-X* іг |
300 |
53 |
2400 |
2500 |
500 |
|
|
Т 40.24-X* іг |
400 |
58 |
2400 |
2500 |
620 |
|
|
Т 50.24-Х* іг |
500 |
65 |
2400 |
2500 |
745 |
|
|
Т 60.24-X* іг |
600 |
73 |
2400 |
2500 |
880 |
Доставка по території України
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал трубы | Железобетон |
| Длина | 2500 мм |
| Марка бетона | М400 |
| Морозоустойчивость | F200 |
| Водонепроницаемость бетона | W8 |
| Тип трубы | Безнапорная |
| Тип присоединения | Раструбное |
| Наружный диаметр | 500 мм |
| Внутренний диаметр | 300 мм |
| Толщина стенки трубы | 53 мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте


