
Труба залізобетонна безнапірна розтрубна Т 50.24
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 1 500 ₴
- В наличии
- +380 (97) 931-60-10відділ продажів
- +380 (95) 574-74-21відділ продажів
Т - труба циліндрична розтрубна зі інтегрованимущільнюючим кільцем. Першагрупа цифрвказує діаметр умовного проходу в см., друга - корисну довжину в дм., третя - групу несучої здатності труби.
Область застосування
Використовуються для прокладання підземних трубопроводів, що транспортують самопливом побутові рідини, атмосферні стічні води, підземні води та виробничі рідини не
агресивні до бетону, для водопропусків під дорогами, а також в якості футлярів під дорогами.
|
Марка |
|
Товщина стінки, мм |
Довжина корисна |
Довжина повна |
Діаметр наружний, мм |
|
|
Т 30.24-X* іг |
300 |
53 |
2400 |
2500 |
500 |
|
|
Т 40.24-X* іг |
400 |
58 |
2400 |
2500 |
620 |
|
|
Т 50.24-Х* іг |
500 |
65 |
2400 |
2500 |
745 |
|
|
Т 60.24-X* іг |
600 |
73 |
2400 |
2500 |
880 |
Доставка по території України
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал трубы | Железобетон |
| Длина | 2500 мм |
| Марка бетона | М400 |
| Морозоустойчивость | F200 |
| Водонепроницаемость бетона | W8 |
| Тип трубы | Безнапорная |
| Тип присоединения | Раструбное |
| Наружный диаметр | 745 мм |
| Внутренний диаметр | 500 мм |
| Толщина стенки трубы | 65 мм |
- Цена: Цену уточняйте

