Труба латунная в асортименті (Л63)
Реалізуємо латунні труби за доступними і конкурентними цінами.
Діаметр трубного проката від 8 мм до 70 мм.
Длина виробу 3000 - 3100 мм.
Толщина від 0,8 мм.
Марка сплава Л63.
Широкий вибір латунного проката: шестигранники, листи, труби, прутки.
Доставка по території України вантажними та поштовими компаніями.
За детальною консультацією звертайтесь за нашими нометами телефонів!!!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние изделия | Новое |
| Классификация по длине | Мерной длины |
| Марка стали | Л63 |
| Сечение трубы | Круглое |
| Вид трубы | Бесшовная |
| Наружный диаметр | 48 мм |
| Толщина стенки трубы | 1 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Марка латуни | Л63 |
Информация для заказа
- Цена: от 740 ₴/кг



